Unipol marki Pramol - 1
Pramol Unipol - Zdjęcia produktu

Pramol Unipol

Pozostały biznes Pramol
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.2 (ocen: 9)

Dostepność na dzień 22.11.2017: w magazynie

Opis produktu Pramol

Uniwersalny środek przeznaczony do codziennego mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych. Dynamiczny, niskopieniący środek myjący, nadający się do mycia maszynowego i ręcznego. Do
używania z maszyną, mopem albo wiadrem i ścierką. Do wszystkich nadających się do mycia podłóg, ścian, szkła, luster, armatury i umywalek. Pozostawia błogi zapach. W sytuacji użytkowania na podłogach zabezpieczonych polimerami dopuszczalne stężenie roztworu - 1%. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 0,5-2%
  • pH koncentratu: 10
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

wyróznionia szczegółowe

Stosować 50-200 ml na 10 l wody (0,5-2%). Powierzchnie i przedmioty przecierać wykręconą szmatką. Szerokie powierzchnie śmyć maszynowo. Roztwór położyć na podłodze, wyszorować albo ściągnąć. Ściany myć z dołu do góry w celu uniknięcia zacieków.

Bezpieczeństwo

Przy kontakcie z oczami albo skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą liczba wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji lekarskiej.

elementy

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, anionowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, substancje barwiące, środki konserwujące.

dane technologiczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Cena

114.40zł

Opinia użytkowników

4.2 na 5 (opinii: 9)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje