DZIECKO Z FAS W SZKOLE I W DOMU (oprawa miękka) (Książka) (192 str.) - 1
WYDAWNICTWO RUBIKON WYDAWNICTWO I HURTOWNIA DZIECKO Z FAS W SZKOLE I W DOMU (oprawa miękka) (Książka) (192 str.) - Zdjęcia produktu

WYDAWNICTWO RUBIKON WYDAWNICTWO I HURTOWNIA DZIECKO Z FAS W SZKOLE I W DOMU (oprawa miękka) (Książka) (192 str.)

Parapsychologia, zjawiska paranormalne, paranauki WYDAWNICTWO RUBIKON WYDAWNICTWO I HURTOWNIA 2011 / 192 / Rubikon / Liszcz Krzysztof / miękka / 9788389947192
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.1 (ocen: 8)

Dostepność na dzień 25.11.2017: w magazynie

Opis produktu WYDAWNICTWO RUBIKON WYDAWNICTWO I HURTOWNIA

Problematyka Płodowego Zespołu Alkoholowego (FAS) i zaburzeń pochodnych budzi coraz szersze zainteresowanie rodziców i opiekunów, pracowników socjalnych, pedagogów, psychologów i lekarzy. Szeroka grupa dzieci dotkniętych tym problemem jest wychowywana poza rodzinami pochodzenia, w rodzinach zastępczych, adopcyjnych i w domach dziecka. Rodzice nieraz nie radzą sobie z wychowywaniem dziecka z FAS, popadając w rozmaite problemy materialne i w uzależnienia, sprawiając ból dzieciom i sobie.

W szkole praca z uczniem z zaburzeniami poalkoholowymi jest procesem wiążącym się z nieprzerwanym planowaniem i organizowaniem. Wykorzystywane strategie muszą być poddawane ciągłej kontroli i analizie. Nauczyciel powinien znaleźć czas, aby móc wyeksponujeć i uwidocznić każdy sukces ucznia.

Dzieci z FAS potrzebują naszej życzliwości, troski i uwagi. Za piętrzące się trudności odpowiedzialne jest w głównej mierze zniszczenie mózgu. Nie szukajmy winy pośród rodziców, uczniów, instytucji. Obserwujmy, myślmy, dyskutujmy i działajmy.

Informacje i specyfikacja:

ISBN

9788389947192

Oprawa

Miękka

Autor

Liszcz krzysztof

Wydawnictwo

Rubikon

Ilość stron

192

Rok wydania

2011

Cena

32.39zł

Opinia użytkowników

4.1 na 5 (opinii: 8)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje