Kodeks karny skarbowy (480 str.) - 1
C.H. Beck Kodeks karny skarbowy (480 str.) - Zdjęcia produktu

C.H. Beck Kodeks karny skarbowy (480 str.)

Humanistyka C.H. Beck 2018 / 480 / C.H. Beck / Magdalena Błaszczyk|Monika Zbrojewska / miękka / 9788325525736
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.7 (ocen: 27)

Dostepność na dzień 22.02.2018: w magazynie

Opis produktu C.H. Beck

Książka wydawnictwa Wydawnictwo C.H.Beck autorstwa dr Magdaleny Błaszczyk, dr Moniki Zbrojewskiej. Po kilku latach prowadzenia wykładów z prawa karnego skarbowego zdecydowałyśmy sie opracować skrypt do tego przedmiotu, który stanowiłby odpowiedź na zapotrzebowania sygnalizowane przez naszych Słuchaczy.

Prawo karne skarbowe jest na studiach prawniczych jednym z wielu przedmiotów do wyboru. Z roku na rok studenci wybierają ten przedmiot coraz częściej. Jednak tylko nieliczni studiują tajniki prawa karnego skarbowego dogłębnie, a i wówczas interesują ich wybrane zagadnienia.

Większość naszych Słuchaczy decyduje się na kurs prawa karnego skarbowego, gdyż przepisy Kodeksu karnego skarbowego są przedmiotem pytań na aplikacje prawnicze. Od wykładowcy oczekują syntetycznej prezentacji norm prawa karnego skarbowego ze szczególnym akcentem na te rozwiązania, które różnią materialne i procesowe prawo karne skarbowe od szeroko rozumianego materialnego i procesowego prawa karnego powszechnego.

Takie same kryteria posiadają wobec pomocy naukowych. Pisząc skrypt Prawo karne skarbowe postanowiłyśmy wyjść naprzeciw właśnie tym oczekiwaniom starałyśmy się opracować wykład na piśmie, który w pewnej mierze musiał różnią się od wykładu, gdyż takie są prawa tekstu pisanego.

Dane i specyfikacja:

Kategoria

Producent

ISBN

9788325525736

Oprawa

Miękka

Autor

Magdalena błaszczyk|monika zbrojewska

Wydawnictwo

C.h. beck

Ilość stron

480

Rok wydania

2018

Cena

24.07zł

Opinia użytkowników

4.7 na 5 (opinii: 27)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2018:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje