Promocja!
Miecz - Bogdan Kross - 1
Miecz - Bogdan Kross - Zdjęcia produktu

Miecz - Bogdan Kross

9788365482594
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii: 3.9 (ocen: 29)

Dostepność na dzień 22.02.2018: w magazynie

Opis produktu

" Autor w swej powieści ukazuje dwa odrębne światy, wydarzenia odległe od siebie o prawie tysiąc lat, a jednak połączone. Jednym z wydarzeń jest Katastrofa Smoleńska, a drugim walka o władzę Bolesława i Jarosława.

Tysiącletnia historia, której krwawy cień niezauważalnie nadciągnął nad Polskę... Rok 1018 Bolesław Chrobry najeżdża Kijów. Osadza na tronie przyjaznego sobie księcia, a wracając do domu uprowadza księżniczkę Przedsławę i wielu możnych Bojarów.

Wśród zgliszczy kijowskiego patriotyzmu rodzi się Zakon, którego jedynym celem jest zemsta. W tajemnicy przez wieki nieśli "śmierć Lachom". Rok 2010 Katastrofa TU - 154 pod Smoleńskiem, linia tragicznych wypadków zdarza się polskim uczonym i wreszcie makabryczna śmierć kustosza muzeum na Wawelu - starego przyjaciela...

Czy Dawid Król, właściciel Fundacji zajmującej się lokalizowaniem i zabezpieczaniem zaginionych dzieł sztuki odszuka zaginiony Szczerbiec? A może jego poszukiwania niespodziewanie okażą się śmiertelną walką z siłami widocznie przekraczającymi jego wyobrażenie.

Czy ocali życie przyjaciół? Czy zdoła zapobiec kolejnej narodowej tragedii? Jeśli jesteś na tyle odważny by nie bać się dowiedzieć, musisz przeczytać tę książkę. Bogdan Kross uczy w szkole przeciętnej. Jest magistrem teologii i doktorem filozofii.

Po ukończeniu studiów przez dekadę służył jako ksiądz, studiując równocześnie historię, która pozostaje jego pasją do dnia dzisiejszego. Od dzieciństwa uwielbiał czytać i postanowił podzielić się tym zamiłowaniem, przedstawiając historię jako wciąż fantastycznie żywą.

"

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

ISBN

9788365482594

Przecena

26.24zł (przecena z 27.37zł)

Opinia użytkowników

3.9 na 5 (opinii: 29)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2018:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje