Smileys 1 Podręcznik + eBook (96 str.) - 1
Dooley Jenny, Evans Virginia Smileys 1 Podręcznik + eBook (96 str.) - Zdjęcia produktu

Dooley Jenny, Evans Virginia Smileys 1 Podręcznik + eBook (96 str.)

E-booki Dooley Jenny, Evans Virginia podręczniki i edukacja / 2013 / 96 / Express Publishing / Dooley Jenny, Evans Virginia / 9781471506475
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.6 (ocen: 6)

Dostepność na dzień 21.01.2018: w magazynie

Opis produktu Dooley Jenny, Evans Virginia

Smileys to nowy, złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Seria w specyficzny sposób kształtuje przychylne dzieciom środowisko nauczania. Namawia i motywuje do nauki, odwołując się do takich tematów i typów aktywności, które fascynują dzieci w tym wieku.

sprawia, że uczniowie mogą w pełni rozwinąć swój potencjał intelektualny. Podręcznik pozostał tak zaprojektowany, aby podobać się dzieciom i namawiać je do nauki języka angielskiego. Krystaliczny układ treści, a także dobór interesujących, nowoczesnych metod nauczania powodują, iż uczniowie z ochotą i intensywnie uczestniczą w lekcji, rozwijając zarówno umiejętności receptywne, jak i wydajne.

Podręczniki Smileys 1 i Smileys 2 pozostały podzielone na sześć modułów, a podręcznik Smileys 3 na 10 unitów. Na początku każdego podręcznika znajduje się moduł wprowadzający, który zezwala na łagodne wdrożenie dzieci do nauki i zapoznanie ich z bohaterami serii.

Materiał językowy w poszczególnych modułach (unitach) jest prezentowany i ćwiczony w formie zabawnych dialogów, historyjek obrazkowych, piosenek i rymowanek, gier oraz atrakcyjnych, ochoczo wykonywanych przez dzieci ćwiczeń.

Podręcznik posiada także następujące sekcje: Our World, Story Time, Time for CLIL, Check Point (po każdym module), My Green Passport.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

ISBN

9781471506475

Autor

Dooley jenny, evans virginia

Wydawnictwo

Express publishing

Ilość stron

96

Rok wydania

2013

Tematyka

Podręczniki i edukacja

Cena

30.73zł

Opinia użytkowników

4.6 na 5 (opinii: 6)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2018:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje