Promocja -7%!
Powiatowe programy prewencyjne Pomiar skuteczności i efektywności (2017) - 1
Powiatowe programy prewencyjne Pomiar skuteczności i efektywności (2017) - Zdjęcia produktu

Powiatowe programy prewencyjne Pomiar skuteczności i efektywności (2017)

2017 / 212 / DIFIN / Serafin Tomasz / miękka / 9788380854475
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.6 (ocen: 18)

Dostepność na dzień 23.02.2018: w magazynie

Opis produktu

W książce pokazano, że na bezpieczeństwo społeczności lokalnej trzeba spojrzeć wieloaspektowo, a planowane działania uniemożliwiawcze powinny obejmować tę problematykę w sposób zintegrowany. Opisana struktura zarządzania sferą prewencyjną opiera się na strategiach, programach i projektach. W strategiach i programach zapisane są głównie główne kierunki działania. Poszczególne problemy danej społeczności znajdują swoje odzwierciedlenie w projektach prewencyjnych o najróżniejszym charakterze.

Autor uwydatnił, że ważne jest nie tylko naśladownictwo w postaci programów i projektów pochodzących z banków korzystnych praktyk, lecz ogromne znaczenie ma jeszcze świadomość zasad tworzenia i zarządzania programami pod względem organizacyjnym, ponieważ ta wiedza powoduje, że prewencyjne programy i projekty lokalne mogą zostać uszyte na miarę potrzeb lokalnej społeczności, a z reguły bez szkody dla niej.

Jest to podręcznik oparty na badaniach powiatowych programów prewencyjnych, lecz przedstawione w nim zasady tworzenia programów i projektów prewencyjnych są uniwersalne. Jest to ponadto obowiązkowa lektura dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w administracji lokalnej, przedstawicieli organizacji pozarządowych i funkcjonariuszy prewencji policji i straży miejskich. Książka zainteresuje także studentów i wykładowców kierunków bezpieczeństwo oraz administracja samorządowa, którzy oprócz teorii chcą także zapoznać się z metodyką przeciwdziałania zagrożeniom.

Informacje oraz specyfikacja:

Kategoria

ISBN

9788380854475

Oprawa

Miękka

Autor

Serafin tomasz

Wydawnictwo

Difin

Ilość stron

212

Rok wydania

2017

Przecena

42.69zł (przecena z 46.07zł)

Opinia użytkowników

4.6 na 5 (opinii: 18)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2018:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje