E-Wizytówka Twojej Firmy - Branżowy katalog firm.

Regulamin serwisu Ofertino.pl

1. Aby dodawać wizytówki firm w serwisie należy mieć ukończone 18 lat.

2. Niedopuszczalne jest umieszczanie w ogłoszeniu reklamy, linkow do innych witryn internetowych, ze szczegolnym uwzględnieniem stron konkurencyjnych.

3. Zabrania się umieszczania na łamach witryny ogłoszeń sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osob itp.

4. Dodając ofertę ogłoszeniodawca oświadcza, że jest prawnym właścicielem firm lub jej przedstawicielem, a firma nie jest obciążona w żaden sposob ( np. w wyniku postępowania sądowego) a ogłoszeniodawca posiada wymagane dokumenty potwierdzające legalność i działalność firmy w Polsce , na świecie.

5. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń oraz za błędy w ogłoszeniach i treści niezgodne z prawdą.

6. Serwis umożliwia jedynie zamieszczenie ogłoszenia , zatem nie jest stroną ewentualnych transakcji, oraz nie jest pośrednikiem w sposob rozumiany przez prawo polskie. Nie jest zatem w stanie kontrolować wiarygodności i tego czy obie zainteresowane strony działają w dobrej wierze. Nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty ktorejkolwiek ze stron. Nie bierze rownież udziału w ewentualnych, poźniejszych sporach pomiędzy stronami.

6.1. Aktualizacja danych, dodawanie wydarzeń, komentarzy jest darmowe.

7.1 Możliwe jest także wykupienie wersji Premium, która pozwala między innymi na wyłączenie reklam na stronie wizytówki, a także monitorowanie statystyk odwiedzin danej wizytówki. Więcej informacji

7.2 Usługa Premium jest ważna dla całego konta(jednego adresu e-mail) i wszystkich powiązanych z nim wizytówek. Wizytówki uzyskują status Premium dopiero po wykupieniu usługi, nie można zmienić statusu wizytówki z poziomu konta. W takim przypadku prosimy o kontakt na adres bok@ofertino.pl.

7.3 Nie ma możliwości zwrócenia środków przeznaczonych na usługę Premium, a także nie można jej przenieść z jednego konta na drugie. Dla każdego konta usługa musi zostać wykupiona osobno.

7.4 Wykupienie usługi Premium jest możliwe za pomocą serwisu PayPal lub przez wysłanie wiadomości SMS(Zobacz szczegóły).

7.5 W razie przypadku kiedy usługa została zakupiona, lecz w serwisie nie nastąpiła zmiana w statusie, prosimy o kontakt na bok@ofertino.pl, wtedy zostanie sprawdzone czy wpłata została dokonana. Taka procedura może potrwać 7-14 dni. Wnioskodawca zostanie powiadomiony o decyzji mailem z informacją o tym, czy wniosek został rozpatrzony pozytywnie, czy też negatywnie.

7.6 W razie negatywnego rozpatrzenia wniosku trzeba jeszce raz wykupić usługę Premium.

8. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia lub poprawienia wizytówki, bez podania przyczyny gdy jeden, lub więcej z punktów regulaminu zostanie złamany.

8.0.1 W razie złamania regulaminu konto zostaje zablokowane na okres 7 dni. Jeżeli wizytówka była dodana do serwisu z konta z usługą Premium, status konta zostaje zmieniony na 0(podstawowe), w takim przypadku usługę Premium trzeba wykupić jeszce raz, aby status 1(Premium) został przywrócony.

8.0.2 W razie ponownego złamania regulaminu przez właściciela konta, jego konto zostaje natychmiast całkowicie usunięte z serwisu, adres IP oraz adres e-mail zostają zablokowane na okres 3 miesięcy. Nie ma możliwości przywrócenia konta. Środki przeznaczone na usługę Premium również nie zostaną zwrócone.

8.1 Dane wizytówki, które są niekompletne będą uzupełniane ze strony internetowej firmy dodającej swoją wizytówkę.

8.2 Osoby, które aktualizują wizytówki muszą być w jakikolwiek sposób związane z firmą, której dane są zawarte w wizytówce. Mają także zgodę na przesłanie nowych danych kontaktowych do serwisu.

9. Dane kontaktowe firmy zawarte w wizytówce firmy mogą być wykorzystywane jedynie do celu nawiązania kontaktu z daną firmą lub osobą kontaktową podaną w wizytówce w celu przeprowadzenia transakcji.

9.1 ZABRONIONE jest korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposob, a szczegolnie ich przetwarzanie, dystrybucja lub upowszechnianie na innych witrynach internetowych, reklamach i innych bez zgody serwisu i bez zgody firmy wyświetlanej w tejże wizytówce.

10. Firma lub osoba zamieszczająca ogłoszenie zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (dz. u. nr 133 poz. 883) przez serwis internetowy Ofertino.

11. Firma lub osoba ma prawo i możliwość do usunięcia wizytówki z bazy serwisu, gdy ta narusza godność osobistą lub inne rzeczy będące w jakikolwiek związane z tą osobą/firmą. Całkowite usunięcie wizytówki następuje po wysłaniu emaila na adres bok@ofertino.pl wraz z przyczyną, z powodu której wizytówka ma zostać usunięta z serwisu. Wniosek zostanie zweryfikowany i wnioskodawca dostanie e-mail z informacją, czy został on rozpatrzony pozytywnie, czy też negatywnie.

11.1 Serwis zastrzega sobie prawo do nie podawania przyczyny z jakiego powodu wniosek o usunięcie danych został rozpatrzony negatywnie jeżeli stało się tak, gdy wniosek nie został poprawnie zweryfikowany. W e-mailu zwrotnym do wnioskodawcy zostaną podane dalsze instrukcje, co robić, aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

12. Firma dodająca wizytówkę w serwisie zgadza się na wyświetlanie Reklam, linków reklamowych od reklamodawców w swojej darmowej wizytówce.

13. Zmiana danych zawartych w wizytówce firmy odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą linku ‘Aktualizuj dane’ po lewej stronie na stronie szczegółowych danych firmy.

14. Wszystkie oferty nie związane z tematem zostaną od razu usunięte.

15. Korzystanie z usług serwisu jest jednoznaczne z akceptacją wszystkich punktów regulaminu.

16. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany, aktualizacji tego regulaminu w dowolnym czasie bez wcześniejszego informowania użytkowników serwisu.

17. Informacje nie będą wykorzystywane do "handlu" adresami firm, użytkowników, który będzie przynosił jakikolwiek przychód serwisowi.

18. Linki do portalu facebook.com i innych serwisów są wstawione w serwisie, aby ułatwić użytkownikom znalezienie wizytówki firmy w krótszym czasie. Linki nie są umieszczane przez administratora serwisu, tylko przez jego użytkowników.

19. Wszystkie próby przeciążenia serwisu, pobieranie danych wizytówek za pomocą jakichkolwiek programów komputerowych przynoszące korzyść dla innych serwisów internetowych, w szczególności serwisów konkurencyjncyh są ZABRONIONE.

19.1 Wyżej wymienione praktyki mogą skończyć się zablokowaniem adresu IP serwera/komputera na czas nieokreślony jeśli będą się powtarzać. Mogą zostać wyciągnięte także inne konsekwencje m.in. zablokowanie dostępu do wszystkich serwisów podrzędnych serwisów należących do serwisu OFERTINO.

20. Użytkownik w razie zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowość w działaniu serwisu, usług przez niego oferowanych proszony jest o niezwłoczny kontakt z serwisem Ofertino pod adresem e-mail admin@ofertino.pl


© OFERTINO 2013